Reklama
 • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:05)

  Idealna karnacja Zacznijmy od wyboru podkładu oraz pudru. Żaden z tych kosmetyków nie może być zbyt ciemny, ponieważ cera będzie wyglądała nienaturalnie. Ale też nie za jasny, aby twarz nie przypominała maski. Idealny kosmetyk powinien być o pół tonu jaśniejszy od naszej karnacji. Zanim kupimy podkład lub puder, poprośmy w drogerii o próbki. Możemy sprawdzić je na miejscu, ale lepiej zabrać do domu i wypróbować przy różnym oświetleniu, jak wyg

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 czerwca 2016 (13:05)

  Latem cera sucha wymaga nawilżania i ochrony przed słońcem. Także w makijażu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 27 czerwca 2016 (13:05)

  Zasady makijażu są proste: podkreślamy albo jedne albo drugie. Mocne akcenty wymagają jednak odpowiedniego, choć subtelnego dopełnienia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 27 czerwca 2016 (13:00)

  Jak zrobić makijaż, by przetrwał dłużej niż godzinę? Oto lekcja – krok po kroku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 czerwca 2016 (15:05)

  Zamiast podwijać włoski zalotką i malować je grubą warstwą tuszu – doklej sztuczne rzęsy. Dzięki nim spojrzenie będzie oszałamiające!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 czerwca 2016 (11:00)

  Konturowanie to technika modelowania, dla której oszalał świat. Odpowiednio użyta, sprawia, że kości policzkowe stają się wyraźniejsze, nos mniejszy, a owal smuklejszy. Tekst: Dorota Szadkowska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 czerwca 2016 (11:00)

  Lekki, naturalny, odporny na upał i słońce. Taki make-up sprawdzi się latem. Jak sprawić, żeby wyglądał świeżo i trzymał się twarzy od rana do wieczora? Poznaj tajniki sposobu aplikacji i doboru konsystencji produktów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 czerwca 2016 (08:00)

  Nie musisz spędzać wielu godzin w salonach kosmetycznych, by twoja cera wyglądała pięknie, świeżo, a przede wszystkim młodziej. Wystarczy odpowiedni rozświetlający makijaż odmładzający, czyli tzw. strobing. Nie jesteś zadowolona z owalu swojej twarzy, wysokiego czoła czy wystającej brody? I na to jest rada – konturowanie twarzy kosmetykami bronzującymi i rozświetlającymi. Zasady modelowania twarzy Cieniowanie na sucho W

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 maja 2016 (13:05)

  Być może jakiś kosmetyk Panią uczula albo stracił termin ważności? Proszę unikać cieni, które podrażniają i na 2-3 dni dać oczom odpocząć od makijażu. Potem namawiam Panią na hipoalergiczny tusz oraz łagodny płyn do demakijażu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 maja 2016 (13:00)

  To dzięki nim bez słów okazujesz emocje. Dlatego tak ważne jest, żeby były wyraziste i miały jak najbardziej naturalny kształt. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów w ich stylizacji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0