Reklama
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (15:29)

  Podpowiadamy, jak zrobić świeży i lekki makijaż na wiosnę. Doradzamy, jakie dobrać kolory i radzimy, o czym pamiętać i jakich błędów unikać, aby wiosenny makijaż zawsze wyglądał świeżo!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (12:52)

  Ładniej ci w chłodnych czy może w ciepłych odcieniach? By się tego dowiedzieć, spójrz na wewnętrzną stronę nad garstków: przy ciepłym typie urody żyłki są zielonkawe, przy zimnym zaś – niebieskie. Jeśli należysz do pierwszej grupy, z modnej wiosennej palety kolorów wybierz barwy żółte i pomarańczowe. Jeśli do drugiej – srebro i rozbielone pastele.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 kwietnia 2013 (12:52)

  Cienkie kreski to już przeszłość. Teraz muszą być widoczne! Możesz je tylko lekko wyregulować albo… wykreować od początku do końca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:36)

  Pewnie myślisz, że na perfekcyjne umalowanie się trzeba poświęcić wiele czasu? Nasza wizażystka podpowiada, jak krok po kroku zrobisz to naprawdę szybko. Zdradza sztuczki, które zapewnią ci nienaganny i trwały makijaż przez wiele godzin.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (12:08)

  Podkład za ciemny, zęby zbyt białe. Eksperci znają wszystkie nasze grzechy! Tylko nam zdradzają, na czym polegają typowe urodowe błędy Polek. I radzą, które z przyzwyczajeń warto zmienić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (11:53)

  Kosmetyk o wielu zastosowaniach, który nakłada się pod podkład, cień do powiek lub pomadkę. Najpopularniejsze są bazy pod podkład, wygładzają skórę, wyrównują koloryt, pomagają ukryć niedoskonałości i przedłużają trwałość makijażu. Bazy pod cienie czy pomadki przede wszystkim zapobiegają ścieraniu kosmetyku i „zbieraniu się” go w zgięciach. Większość firm kosmetycznych ma takie preparaty w swojej ofercie. Dobrej jakości kosmetyk kupisz ju

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (11:52)

  Zakochani mają swoje święto codziennie, ale jest jeden dzień w roku, na który czekają szczególnie – walentynki. Jak oczarować w ten wyjątkowy dzień ukochanego? Makijażem!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (12:41)

  Z dziennego makijażu wykonanego trwałymi kosmetykami szybko stworzysz wieczorowy look w dwóch modnych wersjach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (12:09)

  Spróbuj rzucić zalotne spojrzenie spod wachlarza megadługich rzęs... I nie ma mocnych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0