Reklama
 • Czwartek, 15 września 2016 (13:06)

  Muśnięta słońcem twarz nie potrzebuje wiele. Wystarczy odrobina koloru na ustach i policzkach, by pięknie ją podkreślić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 15 września 2016 (11:01)

  Jak zrobić kreskę na powiece, spektakularny kok lub ekspresowo zapleść warkocz? Możesz się tego nauczyć z filmów instruktażowych zamieszczanych w sieci. Najpopularniejsze mają nawet 2,5 miliona wyświetleń. Ogląda je tyle osób, że i ja postanowiłam sprawdzić, na czym polega fenomen internetowych tutoriali.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 8 września 2016 (13:00)

  Twarz wygląda świeżo, gdy jest lekko opalona i rozświetlona. Taki efekt zapewnią jej nowoczesne kosmetyki do makijażu. Doceńmy ich zalety!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 7 września 2016 (09:05)

  Dobierając kolor szminki, powinnaś zwrócić uwagę na kolor swoich zębów. Jeśli twoje są śnieżnobiałe, z powodzeniem możesz używać czerwonej pomadki. Jeśli jednak są żółtawe, zrezygnuj z odcieni zarówno czerwonych, jak i tych bordowych. Bezpieczniejsze będą różowe szminki, także te łososiowe i ceglaste.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 sierpnia 2016 (13:00)

  Przygotuj cerę Zacznij od oczyszczenia twarzy, aby usunąć tłuszcz, który rozpuszcza makijaż. Przygotuj peeling z łyżki cukru, łyżki płynnego miodu oraz soku z cytryny. Możesz go używać zarówno do cery suchej, jak i tłustej. Ale gdy jest mocno przesuszona, bardzo wrażliwa albo naczynkowa, nie stosuj go, ponieważ intensywnie ściera naskórek i może wywołać podrażnienie. Dla skóry z problemami lepszy będzie peeling enzymatyczny, który łagodnie rozpuszcza naskórek. Ziarn

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 sierpnia 2016 (08:05)

  Wypróbuj jedną z trzech wersji nowoczesnego, odmładzającego makijażu. Wraz z ekspertem radzimy, jak dobrać kolor i fakturę szminki, by uzyskać najlepszy efekt.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 sierpnia 2016 (13:06)

  Co zrobić, żeby podkład nie spłynął z twarzy? Czy można uniknąć rozmazywania się tuszu? Zapytałyśmy o to eksperta. Podpowiedział nam, co zrobić, aby make-up był lekki i długotrwały.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 sierpnia 2016 (11:05)

  Wystarczy kilka sekund, by za sprawą szminki – niczym czarodziejskiej różdżki – poczuć się atrakcyjnie. Kolor tego lata? Odmładzający róż!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 sierpnia 2016 (13:00)

  Gdy temperatura sięga 30°C, lepiej nie nadużywać kosmetyków. Wystarczy ukryć niedoskonałości cery, delikatne podkreślić oczy i nałożyć błyszczyk na usta.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 2 sierpnia 2016 (13:05)

  Skóra muśnięta słońcem kocha cukierkowe kolory! Dzięki nim twoja twarz będzie wypoczęta, jak po urlopie!

  Czytaj więcej Komentarzy:0