Reklama
 • Wtorek, 15 listopada 2016 (15:05)

  Podkreślenie ich kształtu – to najważniejsze zadanie. Użyj w tym celu nawet trzech cieni o różnym nasyceniu tego samego koloru. Najjaśniejszy cień potraktuj jako bazę. Pomaluj nim całe górne powieki aż po łuki brwiowe. Na ruchomej części górnych powiek rozprowadź cień ciemniejszy. Trzeci – najciemniejszy – nałóż w zewnętrznych kącikach oczu. Dokładnie rozetrzyj przejścia między kolorami. Na koniec narysuj cienkie kreski na górnych powiekach – dodadzą spojrzeniu głębi. I pomaluj rzęsy tuszem

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 15 listopada 2016 (13:05)

  W tym sezonie najważniejszym elementem będą podkreślone mocno oczy. Nie obejdziesz się bez precyzyjnej kredki lub eyelinera.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 10 listopada 2016 (15:00)

  Wraz z ekspertem radzimy, jak szybko wykonać piękny make-up na wielkie wyjście, do pracy i na ważną wizytę. Podpowiadamy, jakie kosmetyki dobrać, by podkreślić dojrzałą urodę i własny, niepowtarzalny styl.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 listopada 2016 (14:00)

  Dzięki nim twoja twarz będzie piękniejsza niż dotąd.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 października 2016 (15:00)

  Słońce, choć rozpromieniło dojrzałą cerę, nie ukryło wszystkich jej mankamentów. Skorygujesz je sprytnymi kosmetykami!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 października 2016 (13:05)

  Dobrze dobrany fliud wyrówna kolor skóry i ją wygładzi. Aby spełnił swoje zadanie, ważne jest to, jak go nakładasz. 1. Zacznij od kremu nawilżającego. Odczekaj chwilę, aż się wchłonie. 2. Aplikuj punktowo. Małe kleksiki fluidu nanieś na policzki, brodę, czoło i nos. Zacznij je rozprowadzać od środka twarzy ku zewnętrznej jej części. Możesz to robić opuszkami palców, gąbeczką lub pędzlem do podkładu. Zwróć uwagę, by kosmetyk był dobrze rozprowa dzony, nie zostawił smug czy plam na twarzy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 października 2016 (15:00)

  Z badań firm kosmetycznych wynika, że najchętniej kupujemy maskary, które obiecują wiele: wydłużenie, podkręcenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs. A potem jesteśmy rozczarowane, ponieważ efekt jest daleki od oczekiwań. Zły tusz? Nie – raczej zły wybór. Bo nie ma maskary, która wywiąże się ze wszystkich zadań niezależnie od tego, jakie masz rzęsy. Dlatego zawsze dobieraj tusz do ich typu, radzi Magda Atkins, makijażystka Bobbi Brown.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 października 2016 (13:05)

  Dobrze wykonany zabieg odświeża i odmładza cerę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 października 2016 (13:05)

  Zamiast wody, żelu czy mleczka do oczyszczania twarzy możesz użyć olejku. Zrobisz go sama, mieszając np. olejek rycynowy z arganowym. Z buteleczki przelej go na dłonie, a potem masuj twarz. Po ok. 2–3 minutach przetrzyj buzię lekko zwilżonym ręcznikiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 18 października 2016 (08:05)

  Opadająca powieka zmniejsza oko i postarza (często pojawia się wraz z wiekiem i podkreśla zmarszczki). Na szczęście można ją skorygować makijażem. Nieco grubsza kreska Zacznij malować ją kredką od wewnętrznego kącika górnej powieki ku zewnętrznemu. Rozetrzyj ją ku górze na 2/3 długości (Delia Cosmetics; 4 zł). Wytuszowane rzęsy Włoski pociągnij wydłużającą i pogrubiającą maskarą ( My Secret WOW Effect; 11 zł). Te w zewnętrzn

  Czytaj więcej Komentarzy:0